Vyhledávání


Kontakt

Vladimíra Milotová, Herbert Zelenka

Blatná, okr. Strakonice

777951259,724485831

E-mail: zverex-milotova@seznam.cz

Vítáme Vás na oficiálních stránkách KAPELY Z VRŠKU.

KNIHA NÁVŠTĚV

Datum: 17.05.2011

Vložil: Míra Bílek

Titulek: Príma zážitek

Ahoj příznivci folku & country muziky.

Chtěl bych se s vámi podělit o príma zážitek.

Abych se představil – jmenuji se Míra Bílek, jsem kapelník folk & country skupiny Sešlost, která hraje a doufám i baví příznivce a příchozí na akcích v okolí Strakonic.

Naší, dalo by se říci domovskou scénou, je hospůdka v obci Kozlov, nedaleko Střelských Hoštic, směr Strakonice – Plzeň. Popisovaný, pro mě a určitě i pro kluky naší skupiny, moc příjemný zážitek, se stal 14. května, když jsme již tradičně hráli v Kozlově na večerním posezení s muzikou. Jaké bylo naše překvapení, když nám naše kamarádka Lucka oznámila, že k nám míří i dva kluci ze skupiny Z Vršku, kteří ten večer také koncertovali a chtěli by si nás poslechnout a poznat, co a jak vlastně hrajeme(Lucka nás práskla – ale moc příjemně, moc jí za to děkujeme).
Kluci se opravdu objevili (kapelník Herbert Zelenka a Jaromír Procházka)a prožili jsme společně s nimi, moc příjemné popůlnoční chvíle s pěknou písničkou, za to díky hlavně jim.
Musím říci, že to bylo pro mě a jistě i pro kluky ze Sešlosti moc příjemné, že jsme se seznámili s príma kluky, muzikanty a to vždycky pohladí srdíčko i dušičku každého, kdo má muziku rád.

Proto dneska(17. května) vznikla velká přes-kopcová dohoda, že uspořádáme v naší hospůdce, v Kozlově, 28. května, velké, příjemné folkové& countryové setkání - dokonce 3 kapel – nás, domácí Sešlosti, kapely Z Vršku a přijede i další kapela od Písku(zatím nevím jejich název, bude to překvapení).

Moc se na setkání těšíme a tímto chci pozvat všechny příznivce dobré písničky ve stylu folk & country – udělejte si v sobotu 28. května večer čas a přijďte “pobejt“.

Ahoj, Míra Bílek a Sešlost